Klub má zázemí v prostorách zimního stadionu Sport Aréna Třemošná www.sport-arena.cz . Stadion je využíván i pro komerční účely, hlavním záměrem je ale podpora mládežnického oddílu HC Meteor Třemošná.

Šatny

Všechny kategorie od třetí třídy po dorost, juniory a A-tým mají vlastní šatnu, kde si nechávají výstroj a vybavení po celou dobu hlavní sezóny a letní přípravy.

Ledová plocha

Ledová plocha ve standardním rozměru 58 m × 28 m je v provozu nepřetržitě celý rok. Na plochu je výhled z restaurace, připojeného salónku a tribuny s kapacitou 150 diváků. O úpravu ledu se stará nejmodernější rolba na trhu WM Mammoth na plně elektrický pohon.

Sportoviště v areálu ZS

V budově zimního stadionu je gymnastický sál s kobercem a zrcadly. Vedle sálu je plně vybavená posilovna s výhledem na plochu přístupná i pro veřejnost.
Ve venkovních prostorách se za stadionem nachází víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem a střelnice s dvěma brankami pro nácvik techniky střelby.

Autobusy

Klub disponuje dvěma vlastními autobusy, které využívá pro přepravu jednotlivých týmů na zápasy a dále pro přepravu dětí mezi zimním stadionem a 31. ZŠ, kterou ve sportovních třídách navštěvuje většina hráčů HC Meteor.