Nábor nových hráčů

Chcete, aby Váš potomek začal dělat první hokejové krůčky nebo se jen naučil bruslit? Přiveďte ho přímo na náborový trénink, který se koná každé  úterý 17:15 - 18:15 a sobotu 9:15 - 10:15, kde si vše může vyzkoušet. Do základny rádi zařadíme děti ročníku 2016,2017, 2018, 2019, 2020 bez rozdílu dovednosti bruslení. Na tréninku se mu budou věnovat kvalifikovaní trenéři, zábavnou formou se naučí bruslit a začne získávat základní hokejové dovednosti. 

 

U našich nejmenších si zakládáme na uvolněné atmosféře, kdy tréninky jsou plné her na všechny způsoby a děti se učí základní bruslařské návyky, aniž by to pro ně byl dril. Snažíme se u dětí vytvořit kladný vztah k hokeji a ke sportu obecně, aby se na tréninky těšily, poznaly nové kamarády a užívaly si pohyb na ledě. Ke každému dítěti se snažíme přistupovat individuálně dle jeho povahy a úrovně dovednosti bruslení.

Tréninky základny jsoukaždý týden září – červen:

úterý 17:15 - 18:15
sobota  9:15 - 10:15

Povinností není návštěva obou tréninků, záleží na Vašich časových možnostech.

První dva zkušební měsíce je pro každého základna zdarma, poté je cena 700 Kč/měsíc.

Bezplatné zapůjčení kompletní hokejové výstroje od úplného začátku až do kategorie 3. třídy.

Před návštěvou prvního tréninku se pro jistotu ujistěte, že je trénink základny v čase, který uvádíme vlevo. Zjistíte to z rozpisu ledu na webu www.sport-arena.cz

Několikrát do roka se může stát, že se čas tréninku změní.

Při první návštěvě tréninku:

Přijďte s dítětem kdykoli na trénink ve výše zmíněných časech, ideálně s alespoň patnáctiminutovým předstihem. Na recepci stadionu sdělte, že jdete na nábor a budete nasměrováni za vedoucím základny. Děti začínají v průběhu celého roku. Nemusíte se tedy bát, že by Váš malý hokejista nebo hokejistka byli pozadu, když nepřijdete v září.

Vezměte dítěti teplé oblečení jako na lyže. Pokud máte brusle a lyžařskou helmu, vezměte je s sebou. Pokud ne, vše půjčíme. Půjčené věci si nosíte domů a máte je dispozici i ve volném čase.


Mgr. Bořek Hanzlík Mgr. Bořek Hanzlík +420 603 822 473 Vedoucí základny

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz