Nábor nových hráčů

Chcete, aby Váš potomek začal dělat první hokejové krůčky nebo se jen naučil bruslit? Přiveďte ho kdykoli na trénink naší základny. Věková hranice je 4-9 let, bez rozdílu dovednosti bruslení. Na tréninku se mu budou věnovat kvalifikovaní trenéři, zábavnou formou se naučí bruslit a začne získávat základní hokejové dovednosti.

U našich nejmenších si zakládáme na uvolněné atmosféře, kdy tréninky jsou plné her na všechny způsoby a děti se učí základní bruslařské návyky, aniž by to pro ně byl dril. Snažíme se u dětí vytvořit kladný vztah k hokeji a ke sportu obecně, aby se na tréninky těšily, poznaly nové kamarády a pohyb na ledě si užívaly. Ke každému dítěti se snažíme přistupovat individuálně dle jeho povahy a úrovně dovednosti bruslení.

Jak vypadají začátky v naší základně se prosím podívejte na krátké video vpravo.

Tréninky základny jsou
každý týden září – červen:

čtvrtek 16:15 – 17:15
sobota 9:15 – 10:15

Povinností není návštěva obou tréninků, záleží na Vašich časových možnostech.

První dva zkušební měsíce je pro každého základna zdarma, po té je cena 500 Kč/měsíc.

Bezplatné zapůjčení kompletní hokejové výstroje od úplného začátku až do kategorie 3.třídy.

Před návštěvou prvního tréninku se pro jistotu ujistěte, že je trénink základny v čase, který uvádíme vlevo. Zjistíte to z rozpisu ledu na webu www.sport-arena.cz

Několikrát do roka se může stát, že se čas tréninku změní.

Při první návštěvě tréninku:

Přijďte s dítětem kdykoli na trénink ve výše zmíněných časech, ideálně s alespoň patnáctiminutovým předstihem. Na recepci stadionu sdělte, že jdete na nábor a budete nasměrováni za vedoucím základny. Děti začínají v průběhu celého roku. Nemusíte se tedy bát, že by Váš malý hokejista nebo hokejistka byli pozadu, když nepřijdete v září.

Vezměte dítěti teplé oblečení jako na lyže. Pokud máte brusle a lyžařskou helmu, vezměte je s sebou. Pokud ne, vše půjčíme. Půjčené věci si nosíte domů a máte je dispozici i ve volném čase.


Miroslav Dušek Miroslav Dušek +420 605 850 799 Vedoucí základny
Václav Polívka Václav Polívka +420 728 618 861 Hlavní trenér základny

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz