Player of the week

Zůstal Doma

0. Zůstal Doma

Nejlepším hráčem posledních týdnu bylo jmenováno pravé křídlo se jménem Zůstal Doma za vynikající jak školní tak tréninkové výkony. Ačkoliv odehrál pouze domácí zápasy, a to když několikrát na jedničku sestřelil úkoly z matiky a češtiny nebo asistoval při domácích pracích, jako je úklid nebo třeba mytí nádobí (v některých případech vyklízení myčky). Zároveň nezahálel v tréninku při plnění programu trenéra jeho kategorie, vyzkoušel si také dovednostní challenge s míčkem nebo toaletním papírem, se kterým nekompromisně žongloval na hokejce. 

Je třeba podotknout, že za celou dobu tohoto poněkud dlouhého domácího zápasu nedošlo k žádnému porušení pravidel. Nebylo třeba vylučovat ani na 2 minuty, protože tenhle borec chodil mimo domov pouze v roušce, důkladně si myl ruce a se sebezapřením odsunul setkání s kamarády na jindy. 

My bychom ho chtěli pochválit za tenhle perfetktní přístup. A protože doufáme, že i ostatní hráči zvládají situaci podobně, pevně věříme, že se díky takovému přístupu brzy vrátíme k tomu, co všichni tak milujeme. 

Zůstaňte doma, ať si ten hokej zase zahrajeme co nejdříve. 

Sponsors

Gallery

Contacts

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz