Výsledky

Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Škoda Plzeň
4:2
Ne 05. 02. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × IHC Písek
3:5
Ne 05. 02. 2023
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Mariánské Lázně
10:5
So 04. 02. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Rokycany
10:6
So 04. 02. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Vimperk
3:7
So 04. 02. 2023
9. třída HC Berounští Medvědi × HC Meteor Třemošná
5:6
So 04. 02. 2023
Muži HC Meteor Třemošná × HC Klatovy "B"
4:5
So 04. 02. 2023
5. třída HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
4:24
Ne 29. 01. 2023
6. třída HC Rokycany × HC Meteor Třemošná
5:6
Ne 29. 01. 2023
Dorost HC Chrudim × HC Meteor Třemošná
7:1
Ne 29. 01. 2023
Junioři HC Kolín × HC Meteor Třemošná
2:6
Ne 29. 01. 2023
Muži HC Baník Sokolov "B" × HC Meteor Třemošná
6:4
Ne 29. 01. 2023
Starší žáci HC Tábor × HC Meteor Třemošná
2:15
So 28. 01. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Kobra Praha
4:3
So 28. 01. 2023
Dorost Polsko U16 × HC Meteor Třemošná
4:3
Pá 27. 01. 2023
Muži HC Tachov × HC Meteor Třemošná
0:5
Pá 27. 01. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × Soběslav
9:5
Ne 22. 01. 2023
Dorost IHC Písek × HC Meteor Třemošná
3:2
Ne 22. 01. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Střelci Jindřichův Hradec
10:2
Ne 22. 01. 2023
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Rebel Nejdek
10:8
So 21. 01. 2023
Starší žáci HC Motor České Budějovice × HC Meteor Třemošná
10:2
So 21. 01. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Benešov
11:3
So 21. 01. 2023
Muži HC Meteor Třemošná × HC Rebel Nejdek
7:4
So 21. 01. 2023
Muži HC Mariánské Lázně × HC Meteor Třemošná
7:3
So 21. 01. 2023
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Břeclav
1:2
Pá 20. 01. 2023
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov
5:2
Út 17. 01. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
9:6
Ne 15. 01. 2023
Dorost HC Meteor Třemošná × IHC Písek
3:1
Ne 15. 01. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Příbram
12:2
Ne 15. 01. 2023
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Tachov
4:4
So 14. 01. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Škoda Plzeň
15:9
So 14. 01. 2023
Starší žáci HC Milevsko × HC Meteor Třemošná
2:8
So 14. 01. 2023
9. třída HC Hvězda Praha × HC Meteor Třemošná
4:3
So 14. 01. 2023
Dorost HC Energie Karlovy Vary × HC Meteor Třemošná
3:2
Pá 13. 01. 2023
9. třída IHC Písek × HC Meteor Třemošná
7:4
Čt 12. 01. 2023
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Náchod
9:4
Ne 08. 01. 2023
Junioři HC Černošice × HC Meteor Třemošná
3:4
Ne 08. 01. 2023
5. třída HC Energie Karlovy Vary × HC Meteor Třemošná
4:4
So 07. 01. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
16:10
So 07. 01. 2023
Muži HC Meteor Třemošná × HC Rokycany
6:5
So 07. 01. 2023
Dorost PZ Kladno × HC Meteor Třemošná
1:9
Pá 06. 01. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Berounští Medvědi
16:2
Pá 06. 01. 2023
Starší žáci HC Pilsen Wolves × HC Meteor Třemošná
6:3
Ne 18. 12. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Příbram
6:1
Ne 18. 12. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Rokycany
9:3
Pá 16. 12. 2022
Junioři HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
0:9
St 14. 12. 2022
5. třída SK Kadaň × HC Meteor Třemošná
10:5
Ne 11. 12. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Kobra Praha
4:2
Ne 11. 12. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
3:7
So 10. 12. 2022
Starší žáci HC Škoda Plzeň × HC Meteor Třemošná
8:6
So 10. 12. 2022
Muži HC Meteor Třemošná × TJ Apollo Kaznějov
4:3
So 10. 12. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Slovan Ústí nad Labem
3:2
Pá 09. 12. 2022
Junioři HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
5:18
Pá 09. 12. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Čerti Ostrov
11:4
Ne 04. 12. 2022
6. třída HC Rokycany × HC Meteor Třemošná
8:5
Ne 04. 12. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Berounští Medvědi
12:0
Ne 04. 12. 2022
Junioři HC Příbram × HC Meteor Třemošná
1:9
Ne 04. 12. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Rokycany
14:5
So 03. 12. 2022
Muži HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
4:5
So 03. 12. 2022
9. třída HC Kobra Praha × HC Meteor Třemošná
6:2
Pá 02. 12. 2022
Starší žáci TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí × HC Meteor Třemošná
12:4
Ne 27. 11. 2022
9. třída HC Benešov × HC Meteor Třemošná
7:5
Ne 27. 11. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Energie Karlovy Vary
2:7
Ne 27. 11. 2022
5. třída HC Klášterec nad Ohří × HC Meteor Třemošná
14:6
So 26. 11. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Hvězda Praha
3:1
So 26. 11. 2022
Dorost HC Náchod × HC Meteor Třemošná
2:4
Pá 25. 11. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Černošice
7:4
Pá 25. 11. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × Stadion Cheb
11:7
Ne 20. 11. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Třebíč
3:6
Ne 20. 11. 2022
Junioři HC Berounští Medvědi × HC Meteor Třemošná
2:18
Ne 20. 11. 2022
Muži HC Klatovy "B" × HC Meteor Třemošná
4:6
Ne 20. 11. 2022
6. třída HC Škoda Plzeň × HC Meteor Třemošná
7:10
So 19. 11. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Milevsko
5:2
So 19. 11. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × Soběslav
4:3
So 19. 11. 2022
Junioři HC Pelhřimov × HC Meteor Třemošná
2:21
Čt 17. 11. 2022
6. třída HC Pilsen Wolves × HC Meteor Třemošná
16:3
Ne 13. 11. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
7:1
Ne 13. 11. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
12:1
Ne 13. 11. 2022
5. třída HC Mariánské Lázně × HC Meteor Třemošná
8:7
So 12. 11. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Motor České Budějovice
4:5
So 12. 11. 2022
9. třída HC Příbram × HC Meteor Třemošná
2:3
So 12. 11. 2022
Muži HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov "B"
3:2
So 12. 11. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov
14:8
Ne 06. 11. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
20:5
Ne 06. 11. 2022
6. třída HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
2:11
Ne 06. 11. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × IHC Písek
6:4
Ne 06. 11. 2022
Junioři HC Rokycany × HC Meteor Třemošná
3:10
Ne 06. 11. 2022
5. třída HC Tachov × HC Meteor Třemošná
11:7
So 05. 11. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Škoda Plzeň
3:8
So 05. 11. 2022
9. třída HC Berounští Medvědi × HC Meteor Třemošná
1:8
So 05. 11. 2022
Muži HC Rebel Nejdek × HC Meteor Třemošná
9:6
So 05. 11. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Kobra Praha
4:2
Po 31. 10. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Benešov
10:0
Po 31. 10. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Energie Karlovy Vary
2:4
Ne 30. 10. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Rokycany
6:8
Ne 30. 10. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
13:3
So 29. 10. 2022
Junioři HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
1:17
So 29. 10. 2022
Muži HC Meteor Třemošná × HC Mariánské Lázně
10:3
So 29. 10. 2022
6. třída HC Rokycany × HC Meteor Třemošná
3:11
Pá 28. 10. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × Technika Brno
4:1
Pá 28. 10. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Příbram
12:2
Čt 27. 10. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × PZ Kladno
2:1
Ne 23. 10. 2022
Junioři HC Střelci Jindřichův Hradec × HC Meteor Třemošná
1:10
Ne 23. 10. 2022
5. třída HC Rebel Nejdek × HC Meteor Třemošná
7:15
So 22. 10. 2022
Starší žáci HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
3:13
So 22. 10. 2022
9. třída HC Hvězda Praha × HC Meteor Třemošná
6:3
So 22. 10. 2022
Muži HC Rokycany × HC Meteor Třemošná
2:11
So 22. 10. 2022
Dorost HC Kobra Praha × HC Meteor Třemošná
8:4
Pá 21. 10. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × SK Kadaň
4:17
Ne 16. 10. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Rokycany
17:2
Ne 16. 10. 2022
9. třída Soběslav × HC Meteor Třemošná
2:0
Ne 16. 10. 2022
Dorost HC Slovan Ústí nad Labem × HC Meteor Třemošná
2:3
Ne 16. 10. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Strakonice
12:2
Ne 16. 10. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Škoda Plzeň
14:6
So 15. 10. 2022
Muži HC Meteor Třemošná × HC Tachov
13:5
So 15. 10. 2022
Dorost HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
4:2
Pá 14. 10. 2022
6. třída HC Čerti Ostrov × HC Meteor Třemošná
9:10
Po 10. 10. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
5:13
Po 10. 10. 2022
Starší žáci HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
4:11
Ne 09. 10. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × IHC Písek
3:2
Ne 09. 10. 2022
Junioři HC Černošice × HC Meteor Třemošná
4:5
Ne 09. 10. 2022
Starší žáci HC Škoda Plzeň × HC Meteor Třemošná
3:3
So 08. 10. 2022
9. třída HC Rytíři Kladno × HC Meteor Třemošná
13:4
So 08. 10. 2022
Muži TJ Apollo Kaznějov × HC Meteor Třemošná
1:8
So 08. 10. 2022
9. třída HC Berounští Medvědi × HC Meteor Třemošná
2:14
Pá 07. 10. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Berounští Medvědi
22:0
Pá 07. 10. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Klášterec nad Ohří
4:15
Ne 02. 10. 2022
6. třída HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
3:15
Ne 02. 10. 2022
Starší žáci HC Pilsen Wolves × HC Meteor Třemošná
3:12
Ne 02. 10. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
2:23
Ne 02. 10. 2022
Dorost HC Havířov × HC Meteor Třemošná
2:3
Ne 02. 10. 2022
Junioři HC Tábor × HC Meteor Třemošná
3:6
Ne 02. 10. 2022
5. třída Stadion Cheb × HC Meteor Třemošná
1:22
So 01. 10. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
28:2
So 01. 10. 2022
Dorost HC Vsetín × HC Meteor Třemošná
4:5
So 01. 10. 2022
Muži HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
11:3
So 01. 10. 2022
Junioři HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
2:9
Pá 30. 09. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Mariánské Lázně
11:11
St 28. 09. 2022
6. třída HC Rokycany × HC Meteor Třemošná
7:5
St 28. 09. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
9:3
St 28. 09. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Kobra Praha
7:4
St 28. 09. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × Wariors Brno
3:4
St 28. 09. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Náchod
3:4
Ne 25. 09. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Rokycany
6:1
Ne 25. 09. 2022
5. třída HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
3:7
So 24. 09. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Rokycany
5:7
So 24. 09. 2022
Starší žáci HC Rokycany × HC Meteor Třemošná
0:15
So 24. 09. 2022
Dorost PZ Kladno × HC Meteor Třemošná
2:3
Pá 23. 09. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
13:0
Pá 23. 09. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
16:1
Ne 18. 09. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Kobra Praha
2:1
Ne 18. 09. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Tachov
8:7
So 17. 09. 2022
9. třída HC Škoda Plzeň × HC Meteor Třemošná
15:3
So 17. 09. 2022
Junioři HC Hvězda Praha × HC Meteor Třemošná
3:4
So 17. 09. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Slovan Ústí nad Labem
1:4
Pá 16. 09. 2022
5. třída HC Energie Karlovy Vary × HC Meteor Třemošná
8:9
Ne 11. 09. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Škoda Plzeň
7:2
Ne 11. 09. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Kobra Praha
2:4
Ne 11. 09. 2022
6. třída HC Škoda Plzeň × HC Meteor Třemošná
7:11
So 10. 09. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Hvězda Praha
2:6
So 10. 09. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Hvězda Praha
5:3
So 10. 09. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Rakovník
8:8
Ne 28. 08. 2022
6. třída HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
5:1
So 27. 08. 2022
9. třída IHC Písek × HC Meteor Třemošná
9:5
So 27. 08. 2022
Dorost HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
3:5
Pá 26. 08. 2022
Junioři HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
5:8
Pá 26. 08. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Benešov
18:3
Čt 25. 08. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × EHC Mannheim
7:4
St 24. 08. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × EHC Mannheim
2:14
St 24. 08. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Kobra Praha
2:1
St 24. 08. 2022
6. třída HC Meteor Třemošná × HC Benešov
5:11
Út 23. 08. 2022
Dorost HC Kobra Praha × HC Meteor Třemošná
3:4
Út 23. 08. 2022
5. třída HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
16:8
Ne 21. 08. 2022
Starší žáci HC Slovan Louny × HC Meteor Třemošná
3:2
Ne 21. 08. 2022
Starší žáci HC Varnsdorf × HC Meteor Třemošná
2:8
Ne 21. 08. 2022
Starší žáci HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
4:2
Ne 21. 08. 2022
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov
4:4
So 20. 08. 2022
5. třída HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
11:10
Pá 19. 08. 2022
Junioři Žďár n.S. × HC Meteor Třemošná
5:4
Čt 18. 08. 2022
Dorost Žďár n.S. × HC Meteor Třemošná
3:5
Čt 18. 08. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × IHC Písek
5:4
St 17. 08. 2022
Starší žáci HC Meteor Třemošná × IHC Písek
9:16
St 17. 08. 2022
Junioři Technika Brno × HC Meteor Třemošná
3:3
St 17. 08. 2022
Dorost Technika Brno × HC Meteor Třemošná
4:1
St 17. 08. 2022
Junioři Znojmo × HC Meteor Třemošná
3:9
Út 16. 08. 2022
Dorost Znojmo × HC Meteor Třemošná
4:5
Út 16. 08. 2022
Dorost Horácká Slávia Třebíč × HC Meteor Třemošná
2:4
Po 15. 08. 2022
Junioři Horácká Slávia Třebíč × HC Meteor Třemošná
7:1
Po 15. 08. 2022
9. třída HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
4:5
Po 15. 08. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × HC Energie Karlovy Vary
4:9
Po 15. 08. 2022
Dorost HC Meteor Třemošná × IHC Písek
4:2
Po 15. 08. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov
5:3
Po 15. 08. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Tábor
2:0
Po 15. 08. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Tábor
7:1
Po 15. 08. 2022
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov
5:3
Po 15. 08. 2022
Junioři HC Kobra Praha × HC Meteor Třemošná
1:8
Po 15. 08. 2022

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz