Výsledky

9. třída HC Meteor Třemošná × HC Com-Sys Říčany
2:8
Ne 31. 03. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Rebel Město Nejdek
2:4
Pá 29. 03. 2024
9. třída IHC Králové Písek × HC Meteor Třemošná
8:0
Pá 29. 03. 2024
Spartak Soběslav × HC Meteor Třemošná
2:8
St 27. 03. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Hvězda Praha
1:4
St 27. 03. 2024
HC Rebel Město Nejdek × HC Meteor Třemošná
5:3
So 23. 03. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × Valašský hokejový klub
2:4
So 23. 03. 2024
HC Meteor Třemošná × Loko. Veselí n.Luž.
9:3
So 23. 03. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × Valašský hokejový klub
4:2
Pá 22. 03. 2024
9. třída HC Com-Sys Říčany × HC Meteor Třemošná
7:1
Pá 22. 03. 2024
Starší žáci HC Rokycany z.s. × HC Meteor Třemošná
4:6
Út 19. 03. 2024
Junioři Valašský hokejový klub × HC Meteor Třemošná
4:1
Út 19. 03. 2024
Junioři Valašský hokejový klub × HC Meteor Třemošná
3:2
Po 18. 03. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × IHC Králové Písek
3:13
Ne 17. 03. 2024
HK Rokycany, o.s. × HC Meteor Třemošná
4:4
So 16. 03. 2024
HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
6:3
So 16. 03. 2024
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
12:3
So 16. 03. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × BK Havlíčkův Brod
6:1
Pá 15. 03. 2024
9. třída HC Hvězda Praha × HC Meteor Třemošná
7:1
Pá 15. 03. 2024
Starší žáci HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
7:5
Čt 14. 03. 2024
Junioři IHC Králové Písek × HC Meteor Třemošná
4:1
Ne 10. 03. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Motor České Budějovice
12:2
Ne 10. 03. 2024
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
7:2
Ne 10. 03. 2024
HC Meteor Třemošná × HK Rokycany, o.s.
5:3
So 09. 03. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × MOSTEČTÍ LVI
6:4
So 09. 03. 2024
6. třída HC Energie Karlovy Vary × HC Meteor Třemošná B
5:10
So 09. 03. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
3:5
So 09. 03. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Slavia Praha
2:5
Pá 08. 03. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
5:0
St 06. 03. 2024
9. třída HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
4:5
Ne 03. 03. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov B
5:3
So 02. 03. 2024
HC ŠKODA PLZEŇ × HC Meteor Třemošná
1:6
So 02. 03. 2024
Starší žáci HC ŠKODA PLZEŇ × HC Meteor Třemošná
1:6
So 02. 03. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Tachov
10:0
So 02. 03. 2024
Junioři Rytíři Kladno × HC Meteor Třemošná
5:2
Pá 01. 03. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
10:5
Pá 01. 03. 2024
Junioři IHC Králové Písek × HC Meteor Třemošná
5:4
Út 27. 02. 2024
HC Baník Sokolov B × HC Meteor Třemošná
2:8
Ne 25. 02. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × Piráti Chomutov
1:3
Ne 25. 02. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Tábor
7:5
Ne 25. 02. 2024
9. třída HC Čerti Ostrov × HC Meteor Třemošná
6:12
So 24. 02. 2024
HC Meteor Třemošná × Spartak Soběslav
7:4
So 24. 02. 2024
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
16:4
So 24. 02. 2024
Junioři BK Havlíčkův Brod × HC Meteor Třemošná
5:4
Pá 23. 02. 2024
Junioři HC Chrudim × HC Meteor Třemošná
2:5
Ne 18. 02. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × SK Kadaň
7:3
Ne 18. 02. 2024
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Tachov
15:3
Ne 18. 02. 2024
Loko. Veselí n.Luž. × HC Meteor Třemošná
1:7
So 17. 02. 2024
6. třída HC Rebel Město Nejdek × HC Meteor Třemošná B
3:3
So 17. 02. 2024
9. třída HC Slovan Louny × HC Meteor Třemošná
2:9
So 17. 02. 2024
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Rokycany z.s.
4:7
So 17. 02. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × IHC Králové Písek
2:1
Pá 16. 02. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × HK MD Šumperk
4:2
St 14. 02. 2024
9. třída MOSTEČTÍ LVI × HC Meteor Třemošná
5:4
Ne 11. 02. 2024
Starší žáci HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
6:7
Ne 11. 02. 2024
HC Čerti Ostrov × HC Meteor Třemošná
5:15
So 10. 02. 2024
Junioři HC RT Torax Poruba 2011 × HC Meteor Třemošná
4:0
So 10. 02. 2024
HC Motor České Budějovice × HC Meteor Třemošná
6:7
So 10. 02. 2024
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Čerti Ostrov
10:1
So 10. 02. 2024
Junioři Valašský hokejový klub × HC Meteor Třemošná
3:1
Pá 09. 02. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Slavia Praha
0:3
St 07. 02. 2024
Starší žáci HC Pilsen Wolves × HC Meteor Třemošná
2:7
Ne 04. 02. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov
5:3
Ne 04. 02. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov B
6:2
So 03. 02. 2024
9. třída HC Tachov × HC Meteor Třemošná
3:9
So 03. 02. 2024
HC Pilsen Wolves × HC Meteor Třemošná
3:9
So 03. 02. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × HC AZ Havířov 2010
4:3
Pá 02. 02. 2024
6. třída HC Stadion Cheb × HC Meteor Třemošná B
4:4
Pá 02. 02. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Mariánské Lázně
12:5
Ne 28. 01. 2024
Junioři HC Slavia Praha × HC Meteor Třemošná
4:1
Ne 28. 01. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Tachov
7:2
Ne 28. 01. 2024
HC Apollo × HC Meteor Třemošná
4:3
So 27. 01. 2024
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC ŠKODA PLZEŇ
10:4
So 27. 01. 2024
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Baník Sokolov
9:5
So 27. 01. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × Rytíři Kladno
4:1
Pá 26. 01. 2024
HC Tábor × HC Meteor Třemošná
5:2
Ne 21. 01. 2024
6. třída HC Čerti Ostrov × HC Meteor Třemošná B
4:8
Ne 21. 01. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Čerti Ostrov
10:4
Ne 21. 01. 2024
Junioři Piráti Chomutov × HC Meteor Třemošná
3:4
Ne 21. 01. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Stadion Cheb B
15:2
So 20. 01. 2024
Spartak Soběslav × HC Meteor Třemošná
3:3
So 20. 01. 2024
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Energie Karlovy Vary
2:6
So 20. 01. 2024
Starší žáci HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
1:20
So 20. 01. 2024
Junioři HC Meteor Třemošná × BK Havlíčkův Brod
1:4
Pá 19. 01. 2024
9. třída HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
5:2
Pá 19. 01. 2024
Junioři Rytíři Kladno × HC Meteor Třemošná
3:5
St 17. 01. 2024
9. třída SK Kadaň × HC Meteor Třemošná
6:4
Ne 14. 01. 2024
HC Meteor Třemošná × Loko. Veselí n.Luž.
6:3
Ne 14. 01. 2024
HC Rebel Město Nejdek × HC Meteor Třemošná
10:3
So 13. 01. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Slovan Louny
8:0
So 13. 01. 2024
Starší žáci HC Rokycany z.s. × HC Meteor Třemošná
8:9
So 13. 01. 2024
HC Meteor Třemošná × HC ŠKODA PLZEŇ
5:2
Pá 12. 01. 2024
HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
5:0
Ne 07. 01. 2024
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
13:6
Ne 07. 01. 2024
6. třída HC Tachov × HC Meteor Třemošná B
10:2
Ne 07. 01. 2024
9. třída HC Meteor Třemošná × MOSTEČTÍ LVI
4:5
So 06. 01. 2024
HC Meteor Třemošná × HC Motor České Budějovice
4:7
So 06. 01. 2024
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Rebel Město Nejdek
4:1
So 06. 01. 2024
HC Meteor Třemošná × HK Rokycany, o.s.
9:8
Pá 05. 01. 2024
HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
3:5
Pá 22. 12. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × TECHNIKA HOCKEY BRNO
4:2
Ne 17. 12. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Stadion Cheb
9:2
Ne 17. 12. 2023
9. třída HC Čerti Ostrov × HC Meteor Třemošná
6:7
So 16. 12. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
7:4
So 16. 12. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × Piráti Chomutov
4:1
Pá 15. 12. 2023
9. třída HC Slovan Louny × HC Meteor Třemošná
2:6
St 13. 12. 2023
Junioři BK Havlíčkův Brod × HC Meteor Třemošná
2:5
Ne 10. 12. 2023
HC ŠKODA PLZEŇ × HC Meteor Třemošná
11:2
Ne 10. 12. 2023
6. třída HC Energie Karlovy Vary × HC Meteor Třemošná B
7:8
Ne 10. 12. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Tábor
6:1
So 09. 12. 2023
6. třída HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná B
10:3
So 09. 12. 2023
Starší žáci HC ŠKODA PLZEŇ × HC Meteor Třemošná
9:6
So 09. 12. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × SK Kadaň
9:0
So 09. 12. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × IHC Králové Písek
3:0
Pá 08. 12. 2023
HC Baník Sokolov B × HC Meteor Třemošná
7:6
Pá 08. 12. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
6:2
So 02. 12. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
6:0
So 02. 12. 2023
Junioři HC Slavia Praha × HC Meteor Třemošná
4:3
Pá 01. 12. 2023
9. třída MOSTEČTÍ LVI × HC Meteor Třemošná
7:2
Ne 26. 11. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × Rytíři Kladno
5:2
Ne 26. 11. 2023
HC Pilsen Wolves × HC Meteor Třemošná
0:5
Ne 26. 11. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Čerti Ostrov
16:4
So 25. 11. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Baník Sokolov
5:3
So 25. 11. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Rokycany z.s.
5:7
So 25. 11. 2023
Junioři Piráti Chomutov × HC Meteor Třemošná
2:5
Pá 24. 11. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × BK Havlíčkův Brod
3:5
Ne 19. 11. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Tachov
3:8
Ne 19. 11. 2023
Starší žáci HC Klatovy × HC Meteor Třemošná
1:5
Ne 19. 11. 2023
HC Meteor Třemošná × HC ŠKODA PLZEŇ
5:5
So 18. 11. 2023
9. třída HC Tachov × HC Meteor Třemošná
2:6
So 18. 11. 2023
Junioři HC AZ Havířov 2010 × HC Meteor Třemošná
2:4
Pá 17. 11. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × SK Kadaň
7:5
Pá 17. 11. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
7:2
Pá 17. 11. 2023
6. třída HC Rebel Město Nejdek × HC Meteor Třemošná B
5:2
Pá 17. 11. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Klatovy B
9:4
Ne 12. 11. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Čerti Ostrov
2:5
Ne 12. 11. 2023
Starší žáci HC Pilsen Wolves × HC Meteor Třemošná
8:6
Ne 12. 11. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Apollo
9:5
So 11. 11. 2023
HC Stadion Cheb B × HC Meteor Třemošná
3:8
Ne 05. 11. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Čerti Ostrov
15:4
Ne 05. 11. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC ŠKODA PLZEŇ
8:8
Ne 05. 11. 2023
9. třída SK Kadaň × HC Meteor Třemošná
2:13
So 04. 11. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Chrudim
5:1
So 04. 11. 2023
HC Rokycany z.s. × HC Meteor Třemošná
1:18
So 04. 11. 2023
6. třída HC Stadion Cheb × HC Meteor Třemošná B
2:11
So 04. 11. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × HC RT Torax Poruba 2011
9:2
Pá 03. 11. 2023
Junioři IHC Králové Písek × HC Meteor Třemošná
0:3
Ne 29. 10. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Slovan Louny
5:6
Ne 29. 10. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Rebel Město Nejdek
4:2
So 28. 10. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
18:3
So 28. 10. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Baník Sokolov
24:0
So 28. 10. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × HC Slavia Praha
4:2
Pá 27. 10. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Energie Karlovy Vary
1:12
Ne 22. 10. 2023
Starší žáci HC Rokycany z.s. × HC Meteor Třemošná
6:3
Ne 22. 10. 2023
HK Rokycany, o.s. × HC Meteor Třemošná
5:3
So 21. 10. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × MOSTEČTÍ LVI
4:6
So 21. 10. 2023
Junioři HK MD Šumperk × HC Meteor Třemošná
2:6
So 21. 10. 2023
HC ŠKODA PLZEŇ × HC Meteor Třemošná
9:5
Ne 15. 10. 2023
HC Mariánské Lázně × HC Meteor Třemošná
4:10
Ne 15. 10. 2023
Junioři Rytíři Kladno × HC Meteor Třemošná
4:2
Ne 15. 10. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
8:6
So 14. 10. 2023
9. třída HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná
3:4
So 14. 10. 2023
6. třída HC Tachov × HC Meteor Třemošná B
9:3
So 14. 10. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × Piráti Chomutov
2:3
Pá 13. 10. 2023
HC Klatovy B × HC Meteor Třemošná
1:23
Ne 08. 10. 2023
9. třída HC Meteor Třemošná × HC Tachov
5:4
Ne 08. 10. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Klatovy
7:5
So 07. 10. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Pilsen Wolves
7:13
So 07. 10. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Rebel Město Nejdek
4:2
So 07. 10. 2023
Junioři BK Havlíčkův Brod × HC Meteor Třemošná
4:2
Pá 06. 10. 2023
HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
4:9
Pá 06. 10. 2023
Junioři TECHNIKA HOCKEY BRNO × HC Meteor Třemošná
5:2
Ne 01. 10. 2023
HC Meteor Třemošná × HC Rokycany z.s.
14:2
Ne 01. 10. 2023
Starší žáci HC ŠKODA PLZEŇ × HC Meteor Třemošná
5:8
Ne 01. 10. 2023
HC Domažlice × HC Meteor Třemošná
8:7
So 30. 09. 2023
9. třída HC Čerti Ostrov × HC Meteor Třemošná
6:10
So 30. 09. 2023
6. třída HC Čerti Ostrov × HC Meteor Třemošná B
0:21
So 30. 09. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × Valašský hokejový klub
3:2
Čt 28. 09. 2023
6. třída HC Meteor Třemošná B × HC Stadion Cheb
8:5
Čt 28. 09. 2023
Starší žáci HC Meteor Třemošná × HC Domažlice
6:1
Čt 28. 09. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × IHC Králové Písek
4:1
Ne 24. 09. 2023
6. třída HC Baník Sokolov × HC Meteor Třemošná B
5:6
So 23. 09. 2023
9. třída HC Slovan Louny × HC Meteor Třemošná
0:7
So 23. 09. 2023
Junioři HC Slavia Praha × HC Meteor Třemošná
4:2
Pá 22. 09. 2023
Junioři HC Meteor Třemošná × Rytíři Kladno
6:3
Ne 17. 09. 2023
Junioři Piráti Chomutov × HC Meteor Třemošná
3:2
Pá 15. 09. 2023

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz