Třeťáci pátí v České Lípě

01. 10. 2019

Loni, ještě jako druháci, se ročník 2011 vydal do České Lípy, kde si poradil se všemi soupeři. Letos se kluci vydali své prvenství obhájit.


Autorem článku je vedoucí 3. třídy Tomáš Nižňan, kterému mnohokrát děkujeme! Autorkou fotek a videa je paní Mirka Sedláčková, které rovněž děkujeme!

Odkaz na článek z loňského ročníku ZDE

Letošní sezónu zahájili hráči třetí třídy turnajem v České Lípě. Turnaj velice dobře znají, ale i přesto byl tento krát pro ně něčím výjimečný. Jelikož jeli obhajovat loňské první místo.

Ve skupině narazili na týmy: HC Sparta Praha, HC Poděbrady, SK Tygři Černošice, HC Slovan Louny a domácí HC Českou Lípu.

Skupinu naši borci vyhráli i přes drobné škobrtnutí s pražskou Spartou.

Ve čtvrtfinále kluci narazili na tým HC Orli Uničov, který ve své vyrovnané skupině skončil na 4. místě.

Byl to zápas, který měl všechny parametry vyřazovací části turnaje a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Zápas skončil po základním čase remízou a tak rozhodovali nájezdy. V této části čarovali oba gólmani a tak musela rozhodnout až 4. série. Bohužel ta vyšla šťastněji pro soupeře a tak se našim klukům rozplynul sen o obhajobě.

Byl to pro kluky velice těžký okamžik, ale takový je sport. I přesto, že ukápla spousta slziček je to pro naše hochy velice cenná zkušenost, která je v jejich sportovním a hokejovém životě posune zase o velký kus dopředu. Umět se vyrovnat s prohrou a nezabalit zbytek turnaje.

A to naši borci také předvedli, když v boji o paté místo nepřipustili žádné zaváhání a znovu si poradili s týmem z Loun.

Kluci nakonec obsadili krásné paté místo. Celý turnaj provázela jako vždy skvělá atmosféra, o kterou se postarali rodiče a samozřejmě skvělá organizace celého turnaje.

Už se těšíme na příští rok a pokusíme se znovu získat první místo pro náš celek HC Meteor Třemošná

Tým: Mladší žáci A

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz