Martin Pouska se s 6. a 8. třídou zaměří na rozvoj dovedností

20. 05. 2020

Nová výzva čeká i našeho trenéra Martina Pousku, který pro sezónu 2020/2021 povede šestou a osmou třídu. Martin je trenér, který je kromě klasického koučinku detailně zaměřený na individuální dovednosti hráčů (tzv. skills coach). Tyto dovednosti dokáže předvést technicky správně a zároveň je předávat mladým hráčům. Naše šestka a osmička se tak má na co těšit!

"Po celosvětové pandemii, která bránila naší práci v klubu, se vracíme zpět k přípravě, ve které jsem přesídlil ke kategorii šestých a osmých tříd. Již druhým rokem působím jako hlavní trenér současně u dvou kategorií. Kluky znám z dřívějších sezon vzhledem k tomu, že jsem asistoval při jejich trénincích. Na novou sezónu se těším, odloučení bylo dlouhé, a tak se všichni s velkým odhodláním pouštíme do práce. V současné době jsme s hráči domluveni na každodenních tréninkových jednotkách, které uskutečňujeme na zimním stadionu nebo v areálu Tatranu.

V nadcházející sezoně se budeme u obou kategorií zaměřovat na rozvoj dovedností (na ledě i při suché přípravě), které jsou velmi důležité pro kariérní posun hráče. Hlavním cílem zápasů je, aby se kluci nebáli hrát s pukem jak v obraném tak útočném pásmu a byli jsme po celý zápas aktivní.

Kluci jsou pilní a šikovní, moc fajn a do zaběhnutého koloběhu se na sto procent rychle aklimatizují."

Martin Pouska

hlavní trenér 6. a 8. třídy

Týmy: 9. třída,

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz