2 nejstarší kategorie přebírá Martin Barčák!

26. 05. 2020

Třemošenskou juniorku a dorost přebral na počátku letní přípravy Martin Barčák. Společně s dorostem se vydává na nelehký boj s elitními soupeři z extraligy, které budou chtít připravit o každý bod. V lize juniorů se tým Meteoru bude pokoušet mířit na přední příčky tabulky a místo v závěrečné části o postup do juniorské extraligy. Martinovi a jeho svěřencům pevně věříme, že příští sezóna bude úspěšná jak po stránce splněných cílů kategorií, tak hokejového rozvoje hráčů.

"Práce s kategorií dorostu je pro mě asi nejzajímavěší a ve Třemošné je každým rokem novou výzvou. K náročné ale krásné soutěži extraligy dorostu přistupujeme všichni s pokorou a respektem. Jsme moc rádi, že tuto soutěž tady vůbec můžeme mít a klukům tak můžeme dát možnost se srovnat se špičkou v této kategorii. O všech hráčích máme dobrý přehled a bude záležet na jen na nich, kolik se jich dostane do hlavního týmu. Přechod do kategorie dorostu je jeden z nejtěžších vůbec. Těšíme se, jak kluci zase porostou a věříme, že se s konkurencí všichni dobře poperou. Cílů v sezóně budeme mít všichni několik. Tím hlavním cílem bude udržení se v soutěži. Čeká nás velice náročná příprava a následná sezóna,  ale všichni se moc těšíme.

U juniorky v Třemošné budu působit první rok, ale na kluky se moc těším. Většinu z nich znám z dorostu a věřím, že si společně sedneme. Naším prvním úkolem bude stabilizovat tým a přivést několik hráčů - zejména obránců. Naším sportovním cílem bude dostat se ze základní části do další části soutěže a mít tak možnost zahrát si se soupeři, kteří se budou ucházet o postup do extraligy. Většina hráčů odmakala loňskou sezónu a společně udrželi extraligu dorostu, takže kvalitu kluci určitě mají a musí to jen ukázat. Všichni včetně našeho celého realizačního týmu tak máme nový impuls k tomu udělat v juniorce dobrý výsledek."

Martin Barčák

hlavní trenér dorostu a juniorů

Týmy: ,

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz