Přednáška sportovního psychologa pouze pro rodiče hráčů HC Meteor

12. 02. 2020

Konkurenční prostředí ve vrcholovém sportu se neustále zvětšuje, a tím i tlak na samotné sportovce. To, že se tato problematika týká profesionálních seniorských kategorií, je již obecně známý fakt. Nicméně stejně tak důležité je řešit psychologickou stránku už od útlého věku mladého sportovce.

Klub HC Meteor Třemošná tak pro vás, rodiče našich mladých hokejových nadějí, zorganizoval bezplatnou přednášku se sportovním psychologem Mgr. Václavem Petrášem, jež se zabývá aktuálními tématy ve výchově mladých sportovců. Jak z pozice rodiče rozvíjet sebevědomí mladého hokejisty nebo jak mu pomáhat překonávat překážky vysvětluje pan magistr psychologie v poutavé cca. 2 hodiny trvající přednášce. V případě vašho zájmu probrat vaše specifické dotazy, můžete využít i možnosti osobní konzultace, která je třeba nahlásit předem u trenéra vaší kategorie.

Mgr. Václav Petráš

Sportovní psycholog

  • Absolvoval magisterský obor psychologie na FSS MU v Brně.
  • Spolupracuje s českými i zahraničními vrcholovými sportovci, včetně grandslamové vítězky či reprezentantů v nejrůznějších disciplínách (hokej, volejbal, basketbal, lyžování a řada dalších).
  • Je sportovním pychologem hokejové akademie HC Oceláři Třinec.
  • Spolupracuje i s HC Vítkovice Ridera, Českým florbalem, HCB Karviná a dalšími organizacemi.

Datum: 26. 2. 2020

Program:
16:30 - osobní konzultace
18:30 - začátek přednášky
20:00 - předpokládaný konec

Místo konání:
Kulturní dům Záluží
Kulturní 164, Třemošná Záluží

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz