Muži na úvod sezóny porazili Mariánské Lázně

04. 10. 2021

Jednoznačná záležitost. I tak by se dal podle výsledku popsat premiérový zápas našeho áčka, které zvítězilo nad Mariánskými Lázněmi v poměru 10:4.

Pro většinu z týmu to byl cca po roce první zápas, což bylo i znát na začátku, kdy si Třemošná vytvořila několik vyložených šancí, které nevyužili. Postupem času se do toho každý začal dostávat o čemž svědčí i to, že se třemošenský celek po 2. třetině dostal do vedení 5:2. V poslední třetině hostující zvládli přidat dalších 5 branek, prosadit se dokázali všechny tři lajny, což byl pravděpodobně rozhodující faktor utkání. I přesto, že soupeř zbytečnými chybami dostal tzv. “čuchnout",  tak Meteor dotáhnul zápas do vítězného konce a připsal si tak 3 body ihned v prvním zápase sezony. Tým věří, že mu slibný začátek pomůže do dalšího zápasu, který proběhne v sobotu doma proti silným Rokycanům.