Mr. Hattrick od modré čáry

21. 03. 2023

Hráčem týdne se stává dělostřelec z obranných řad našeho A - týmu, Martin Muchka, který o víkendu výrazně pomohl k vítězství v první utkání finálové série v Rokycanech.

Martin nejdříve otevřel gólový účet Meteoru, když snížil na 1:2. V polovině zápasu nejdříve v přesilovce 5 na 3 asistoval u gólu Mária Princla, o minutu později však raketou od modré vstřelil svůj druhý gól zápasu. Hattrick zkompletoval ve třetí třetině taktéž tvrdou ranou od modré, která se nakonec stala vítězným gólem celého zápasu. V závěru utkání pak téměř neslezl z ledu, když se Meteor bránil celkem šesti přesilovkách soupeře. Martin zde obětavě pochytal několik střel a velkou měrou se podílel na udržení třemošenského vedení až do samotného konce utkání!