30 dětí si přišlo vyzkoušet hokej

25. 01. 2020

Ve čtvrtek 23. ledna se od půl páté odpoledne opět otevřely pomyslné brány do světa nejrychlější kolektivní hry na světě - hokeje. A že to opět stálo za to!

Hned u vstupu dostaly děti upomínkové předměty našeho klubu, ale i Českého hokeje. Největší pozornost jednoznačně poutaly mini hokejky s motivem našeho klubu, ale to jen do doby, než rodiče v šatně vyplnili přihláškový formulář. Ten totiž dětem zaručil jejich vlastní reprezentační dres, který pak měli oblečený při všech aktivitách na ledě i na suchu.

Zatímco rodiče byli seznamováni na prezentaci vedené Mgr. Václavem Polívkou s naším klubem, tak pro děti byl přichystán program v naší rozcvičovně, který imitoval letní přípravu hokejistů. Kromě skákání přes překážky, dělání kotrmelců, podlézání a prolézání různých nástrah, si děti zahrály i vybíjenou. Seznamování rodičů s klubem bylo ukončeno prohlídkou našeho zázemí v třemošenské Sport-Areně. Pak už byl čas jít na led.

Někdo na ledě udělal své vůbec první krůčky, pro jiné už to byla zažitá rutina. Pro všechny bez rozdílu výkonnosti to ale byla ohromná zábava, kterou letos ještě podtrhla účast maskota Českého hokeje lva Puka. Po programu, kdy si děti zahrály různé hry nebo se vozily na pneumatikách, ještě následovala volná zábava, kdy děti měly led jen pro sebe a mohly tak propustit uzdu své fantazii a vyzkoušet si cokoliv, co je napadlo. Souběžně s programem pro nově příchozí děti probíhal na druhé půlce ledové plochy vzorový trénink hráčů ročníku 2012, aby nově příchozí rodiče viděli, jak probíhá trénování v pokročilejších kategoriích. 

Nakonec jsme u nás přivítali 30 dětí, které si přišli vyzkoušet hokej. Mockrát děkujeme všem, co přišli! Zvláštní poděkování patří maskotu Pukovi, který se letos v Třemošné ukázal vůbec poprvé.

Celou akci si všechny děti, ale i organizátoři moc užili a doufáme, že jich co nejvíc uvidíme i na dalších trénincích naší základny. 

 

Tým: 4. třída

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz