Informace k novým opatřením vlády

01. 10. 2020

Informace k novým opatřením vlády

Ahoj všem, rodičům, hráčům, trenérům a všem příznivcům klubu!
Prosím o přečtení níže uvedené informace o sice nepopulárním, ale za současné situace (kdy se jednotlivé případy nákazy covidem vyskytli už i mezi hráči Meteoru) zcela nezbytným opatřením. Po konzultaci s kolegy trenéry a v návaznosti na nařízení vlády ze dne 30.9. se s platností od 5.října 2020 všem rodičům a divákům ZAKAZUJE vstup do prostor šaten, hlediště a střídaček. Je povolen pouze vstup do restaurace Sport Arény. Respektujte, prosím, toto nařízení a v žádném případě nevstupujte do šaten, hlediště a na střídačky!

Vyjímku ze zákazu vstupu do šaten mají POUZE RODIČE hráčů ZÁKLADNY + 1.třídy, kteří mohou jít 20 minut před začátkem tréninku do šatny a s rouškou na obličeji obléct syna/dceru do výstroje a po té neprodleně opustit prostory šaten › do restaurace resp. mimo zimní stadion. Po tréninku bude opět mimořádně umožněn přístup 5 minut před plánovaným koncem tréninku základny + 1.tř.
U ostatních kategorií je vstup rodičům do šaten zakázán. Trenéři mohou vždy požádat 2 – 3 rodiče, aby jim s dětmi pomohli, ale ostatní rodiče ať syna/dceru přivedou do Sport Arény a v šatnách se jich ujmou trenéři, kteří jim pomohou do a z výstroje a rodiče si děti po tréninku opět vyzvednou před vchodem do Sport Arény.

Chápu, že na současná nařízení vlády můžou být různé názory, ale znovu apeluji na respektování těchto opatření.Tímto nařízením chráníme děti, rodiče, trenéry a personál Sport Arény a zároveň povedeme děti k větší samostatnosti a zodpovědnosti.

Věřím, že tato omezení nebudou trvat dlouho a společnými silami a dodržováním příslušných opatření se brzy vrátíme k normálnímu stavu.
Děkuji za pochopení složité situace a spolupráci!

Mgr.Stanislav Erben
manažer Sport Arény Třemošná
sekretář HC Meteor Třemošná, z.s.

Plzeňská 1080
330 11 Třemošná