Nábor nových hráčů

Chcete, aby Váš potomek začal dělat první hokejové krůčky nebo se jen naučil bruslit? Přiveďte ho na trénink naší základny. Věková hranice je 3-10 let, bez rozdílu dovednosti bruslení. Na tréninku se mu budou věnovat kvalifikovaní trenéři a zábavnou formou se naučí bruslit a dělat první hokejové krůčky.

U našich nejmenších si zakládáme na uvolněné atmosféře, kdy tréninky jsou plné her na všechny způsoby a děti se učí základní bruslařské návyky, aniž by to pro ně byl dril. Snažíme se u dětí vytvořit kladný vztah k hokeji a ke sportu obecně, aby se na tréninky těšily, poznaly nové kamarády a hokej si užívaly.

Pokud se chcete dozvědět více o našem klubu a naší filozofii, pročtěte si prosím položky v nabídce “klub“ v horním menu.

Tréninky základny jsou každý týden září – červen ve:
čtvrtek 16:15 – 17:15
Sobota 9:15 – 10:15
Vždy ale ujistěte dle rozpisu ledu na www.sport-arena.cz.

Přijďte s dítětem kdykoli na trénink ve výše zmíněných termínech, ideálně s alespoň patnáctiminutovým předstihem. Povinností není návštěva obou tréninků, záleží na Vašich časových možnostech.

Podmínky

Přiveďte dítě v teplém oblečení, pokud máte brusle a lyžařskou helmu, vezměte je s sebou. pokud ne, je možné brusle a helmu půjčit

Poté je možno od začátku kariéry až do 3.tř zapůjčení hokejové výstroje zdarma

První dva měsíce je pro každého základna zdarma, po té je cena 500 Kč/měsíc.

Miroslav Dušek ml.
605 850 799, m.dusek@hcmeteor.cz