Název Klubu HC Meteor Třemošná z.s.
Statut Mládežnický hokejový oddíl pro děti od 3 do 19 let
Založení 2003
Klubové Barvy Modrá a Žlutá
Sídlo Sport Aréna Třemošná
Plzeňská ulice 1080
33011, Třemošná
DIČ CZ26649039

V našem klubu působí okolo 200 dětí ve věku 3-19 let. K hokeji na nejvyšší mládežnické úrovni klademe důraz na komplexní pohybový rozvoj, a proto trénujeme i mimo led gymnastiku, koordinaci pohybů a kompenzační cvičení. V letním období provozují děti i další sporty na tartanovém hřišti za stadionem nebo v areálu Tatranu Třemošná. Spolupracujeme s 31.ZŠ v Bolevci, kterou navštěvuje většina našich dětí. Komunikujeme s třídními učiteli a společně se snažíme aby naše děti měly dobrý školní prospěch. Dále pro ně i pro rodiče pořádáme vzdělávací semináře s cílem vést děti k osobnostnímu rozvoji a zdravému životnímu stylu.

Hokej našima očima

Pro někoho vidina slávy, pro nás možnost jak dítě připravit do dospělosti. Hokej je sport tvrdý, ale férový. Nutí děti naučit se soběstačnosti a pohybovat se v kolektivu. Učí je týmové práci, radovat se z vítězství a stejně tak snášet prohry. Z hokeje si kluci odnesou velká kamarádství a hodně zážitků, na které budou rádi vzpomínat. I když se snažíme o co největší kvalitu tréninku a výchovu budoucích profesionálů, je stále naším největším potěšením vidět bývalé hráče, kterým hokej pomohl prosadit se v osobním i profesním životě.

V Třemošné je hokej dostupný pro všechny

Hokej je krásný sport, bohužel patří k finančně i logisticky náročnějším aktivitám. Toho jsme si v Třemošné vědomi a proto se vše snažíme rodičům a dětem maximálně usnadnit. Zde je výčet toho, co pro naše děti děláme:

• První dva měsíce v hokejové základně nabízíme zdarma, při pokračování je cena 500 kč/měsíc
  • Půjčujeme hokejovou výstroj od úplného začátku až do kategorie 3.třídy
  • Sleva na příspěvky pro děti vedoucích družstev a na sourozence. Pokud má rodina v klubu více než jedno dítě, platí za každé další 50 % příspěvku
  • Od 3.třídy mají děti vlastní šatnu, kde mají své věci na stálo uložené
  • Klubový autobus – Pokud dítě navštěvuje 31.ZŠ, přepravuje je mezi zimním stadionem a školou klubový autobus.
  • Od 5.třídy jsou všechny kategorie přepravovány na venkovní utkání klubovým autobusem
  • Každoročně pořádáme bazar hokejové výstroje kde je možné zakoupit kvalitní vybavení za nízkou cenu

Týmy