Název Klubu HC Meteor Třemošná z.s.
Statut Mládežnický hokejový oddíl pro děti od 3 do 19 let
Založení 2003
Klubové Barvy Modrá a Žlutá
Doporučená barva výstroje bílá helma, modré rukavice, modré kalhoty
Sídlo Sport Aréna Třemošná
Plzeňská ulice 1080
33011, Třemošná
DIČ CZ26649039

V našem klubu působí, společně s mužstvem dospělých, okolo 230. dětí ve věku 3 -19 let. K hokeji na nejvyšší mládežnické úrovni klademe důraz na zdravé sportování a komplexní pohybový rozvoj. Spolupracujeme s 31. ZŠ v Bolevci, kterou navštěvuje většina našich dětí.  Naším cílem je vést děti zábavnou formou k osobnostnímu rozvoji a zdravému životnímu stylu. Více se o našem způsobu práce v klubu dočtete v menu Naše mise na hlavní stránce webu.

V sezoně 2019/20 hrají všechny kategorie vyjma juniorů a mužů nejvyšší možné soutěže.

• 1. – 5. třída: Krajské turnajové soutěže
  • 6. – 9. třída: Žákovská liga
  • Dorost: Extraliga dorostu
  • Juniorka: Liga juniorů
  • Muži: Krajská liga mužů Karlovarského a Plzeňského kraje

Partnerský klub HC Škoda Plzeň

Úzce spolupracujeme s HC Škoda Plzeň. Do kategorie dorostu přechází naši nejtalentovanější hráči, kteří jsou pak velice platnými členy kádru Akademie indiánů, kam jsou soustřeďováni nejtalentovanější hráči z celého Plzeňského kraje. Mezi oběma kluby pravidelně dochází k výměně informací mezi vedením a trenéry ohledně společné spolupráce a o jednotlivých talentovaných hráčích.

31.ZŠ

Většina našich dětí navštěvuje 31. ZŠ. Klub nevyžaduje docházku do naší partnerské školy, nicméně z této spolupráce vyplývá řada benefitů. Rozvrh školy je přizpůsobený tréninkovému plánu jednotlivých kategorií, přepravu mezi školou a zimním stadionem v Třemošné zajišťuje klubový autobus a rodičům tak odpadá doprava ze školy na sportoviště. Dalším,  velkým benefitem je komunikace mezi třídními učiteli a hlavními trenéry kategorií. Společně tak mohou lépe ovlivňovat školní prospěch, chování a vést je společně k správnému osobnostnímu růstu.