Hráč týdne

Hynek Prošek

19. Hynek Prošek

Minulý týden se držitelem ocenění Hráče týdne stal osmák Lukáš Lédl. Týden před ním to byl deváťák/dorostenec Jiří Reiser. U těch nejvyších žákovských kategorií zůstaneme i tento týden.

Letošním pátým držitelm titulu je obránce Hynek Prošek. 

Hynek sice ročníkově patří do 8. třídy, ale pravidelně nastupuje za třídu devátou. Ve vyšším ročníku ale jistě není hráčem do počtu. Nastupuje tam totiž v první obranné dvojici a sehrává tak klíčovou roli téměř ve všech herních situacích. 

"Hynek je výborný bruslař. Hraje s rozvahou a nasazením, což jsou atributy pro obránce naprosto nepostradatelné a zároveň mu umožňují, aby nastupoval za vyšší ročník." chválí svého svěřence trenér 8. třídy Martin Pouska. "Obránce se skvělým bruslením, rozehrávkou a herními instinkty. Díky své poctivé práci si zaslouží místo u nás v kádru. To opět potvrdil ve víkendovém zápase proti Letňanům, který jsme vyhráli 7:0. Nevím, jestli bodoval či ne, ale svým pohybem a výkonem se jednoznačně řadil k nejlepším hráčům na hřišti. Doufám, že mu toto ocenění nsetoupne do hlavy a bude dál odvádět výkony, na jaké jsem u něj zvyklý. Pokud tomu tak nebude, může o své místo snadno přijít. Nic tomu však zatím nenasvědčuje a já jsem moc rád, že ho můžu u nás nasazovat,"podotýká trenér 9. třídy Martin Barčák. 

Hynkovi gratulujeme a doufáme, že ho ocenění bude motivovat k ještě lepším výkonům.

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz