Hráč týdne

1. Adam Ebenstreit

Tentokrát nám hodnocení poslal sám trenér 8. třídy Zdeněk Šmíd!

"Během tohoto víkendu jsme museli odehrát dva velmi těžké zápasy během 24 hodin. K početné marodce se přidal ještě Tonda Smola, naše brankářská jednička. Do zápasů dostal proto šanci o rok mladší Adam Ebenstreit. Šance se zhostil parádně a skvělými zákroky po oba dva dny doslova deptal soupeře," zahájil hodnocení trenér 8. třídy. 

"Oba dva dny si držel maximální koncentraci na každou herní situaci a celkově si v bráně počínal jako zkušený, ostřílený mazák. V zápasech mu samozřejmě pomohli i skvělí spoluhráči, kteří s neskutečnou bojovností padali do střel, ale tak by to vlastně mělo být pořád. Odměnou pro celý tým byla sladká výhra nad Plzní 4:2 a cenná remíza v Budějovicích 4:4, po které držíme senzační 1. místo v tabulce," pokračoval sám bývalý brankář. 

"Adamovi s kolegou Martinem Pouskou přejeme, aby si víkendovou formu přenesl i do dalších zápasů v sezoně. Víme, že Adam je velmi kvalitní brankář. Svojí výkonnost musí ale potvrzovat nejen v zápasech, ale i v trénincích kde má v pracovitosti stále velké rezervy. Věříme, že právě toto ocenění v Adamovi nastartuje větší tréninkovou píli a bude chtít všem ukázat, že to nebyla náhoda. Poté z něj může vyrůst výrazná brankářská osobnost," zakončil juniorský mistr světa z roku 2000. 

 

Sponzoři

Týmy

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz