Hráč týdne

97. Filip Michel

Hráč týdne míří poprvé v historii do kategorie Mužů!

Naše nejstarší "třída" se postarala o senzační výsledek, když v neděli porazila favorizované Domažlice poměrem 6:5. Filip na tom měl zásluhu čtyřmi body za dvě přesné trefy a dvě asistence. Pamatovat si jej můžete i z videa, kdy si pro něj spoluhráči Martin Davídek a Václav Koukolík připravili narozeninové "překvapení". 

"Filip se řadí mezi naše nejšikovnější hráče, někdy dokonce dává svoji šikovnost na obdiv až příliš. Rád tvoří hru, hraje s rozvahou a nyní v play-off odehrál snad svůj nejlepší zápas sezony, zrovna když to bylo nejvíce potřeba. Doufám, že podobný výkon předvede i příští týden, kdy hrajeme odvetné utkání v Domažlicích. Chceme vyhrát a pokud Filip zahraje, jako v neděli, tak máme obrovskou šanci!" shrnul své dojmy z víknedového zápasu a nadcházející odvety manažer Miroslav Dušek mladší.

Filip si ocenění zaslouží ještě z jednoho důvodu. Je totiž naším odchovancem. Za Meteor dokonce v minulosti nastupovali oba jeho starší bratři, a tak lze říct, že má Meteor v krvi. S výjimkou působení v Klatovech u nás Filip nastupuje celou svoji kariéru a je tak zářným příkladem toho, že i u nás lze strávit dlouhou a hezkou kariéru napříč všemi kategoriemi. Doufáme, že takových hráčů bude jen přibývat. 

Filipovi gratulujeme a přejeme, ať se mu zadaří i o víkendu v Domažlicích, kde se (možná) rozhodne o postupujícím týmu do další fáze Krajské ligy mužů. 

Sponzoři

Kontakt

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz