Player of the week

5. Kryštof Bulka

Hráč týdne se vrátil do Dorostu!

Po delší pauze se hráčem týdne stal Dorostenec a letos poprvé jde o obránce! Hráčem týdne se stal náš odchovanec Kryštof Bulka.

"Kryštof se loni pohyboval na kraji sestavy. Jako mladší obránce neměl jednoduché se prosadit, ale když už hrál, tak předváděl spolehlivé výkony a ukázal velký potenciál. Dost jsem si od něj pro tuto sezonu sliboval," začal hodnocení trenér Martin Barčák. "Bulkič" si v loňské sezoně ve dvaceti zápasech připsal jeden gól a přidal 5 asistencí. Jak si tedy vedl letos?

"Už od začátku sezony začal naplňovat, co jsem od něj očekával. Stal se jasným pilířem obrany a překvapil mě svoji vyrovnaností, která se nakonec ukázala, jako jeho nejsilnější stránka. Po odchodu Matěje Houdka do Plzně se jeho pozice ještě ztížila, ale Kryštof nadále pokračoval ve velmi kvalitních výkonech. Letos šlo jednoznačně o našeho nejlepšího obránce. Jsem rád, že nám tady takový hráč vyrostl," uzavřel spokojený Barčák.

Na úterní demolici sestupujícícho PZ Kladna se Kryštof podílel gólem a celkově si tak v letošní sezoně připsal ve dvaatřiceti zápasech pět gólů a přidal devět nahrávek, což je na obránce velmi solidní počin.

Kryštofovi gratulujeme a doufáme, že bude jedním z tahounů našeho Dorostu i v příští sezoně.

 

Sponsors

Gallery

Contacts

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz