Player of the week

Ruben Nalos

6. Ruben Nalos

Hráč týdne se letos poprvé ocitá v 6. třídě!

Držitelem se stává náš Australan Ruben Nalos! Ocenění si odnáší v tomto kalendářním ruce již podruhé, protože jeho první ocenění přišlo v březnu, kdy se ještě jednalo o minulou sezonu.

A čím si toto zasloužení zasloužil tentkorát?

"Ruby je jednoznačně motorem a srdcem našeho týmu. Je to možná tím, že vyrostl v odlišném prostředí, než ostatní děti a má tak úplně jiný přístup. Při každém jeho pohybu je vidět, jak si hraní užívá, jak chce soutěžit s ostatními a jak moc ho hokej baví. Nejen, že tím oživuje naši hru, ale i v šatně je jeho vliv patrný. Jeho přístup a herní styl mu navíc usnadňuje i to, že není zrovna největší, což sám vím, že není nejjednodušší pozice, ale lze to vynahradit právě bojovností a srdcem," usmívá se Martin Pouska. 

"O víkendu jsme vybojovali důležitou výhru v Jindřichově Hradci, kde se Ruby jednou gólově prosadil. Šancí má každý zápas několik, ale on nehraje na góly ani body, jde mu hlavně o to, aby si dobře zahrál a všechno poctivě odmakal, což plní na výbornou a to i trenérovi dělá radost. Abych to shrnul, tak Ruby odvádí skvělé výkony s dobrým nasazením a svým přístupem zvedá celý náš tým. Takových hráčů je třeba si cenit," uzavírá trenér 6. třídy. 

Rubíkovi gratulujeme a přejeme, ať se mu nadále daří a zůstane pořád takový, jaký je. 

Sponsors

Gallery

Contacts

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz