Player of the week

11. Eliáš Matoušek

Titul Hráče týdne se vrací k do 4. třídy ke svěřencům trenéra Petra Špačka. Po útočníku Štěpánu Stejskalovi a obránci Adamu Zimmermannovi titul získal další útočník a to Eliáš Matoušek. 

"Hráči se již pomalu usadili na pozicích na velkém hřišti. Přechod to nebyl snadný, ale pro Eliáše to nebyl problém. Z větším hřištěm má zkušenosti ze svých startů za vyšší ročník a skutečně je to na jeho hře vidět. Na pravém křídle si připadá jako doma a jeho technicky skvělé bruselní a výborná střela mu také nejsou na škodu. Zkrátka nám tu roste výborné pravé křídlo s excelentním střeleckým instinktem, " hodnotil svého svěřence již zmiňovaný trenér. 

A čím vynikl tento týden? Ve víkendových zápasech potkal čtvrťáky plzeňský dvoboj. Nejdříve v sobotu na domácím ledě přivítali Indiány, které porazili 11:2. Eliáš jednou skóroval a přidal dvě asistence. Byl to však nedělní zápas proti Vlkům, kdy zazářil. Připsal si totiž 4 góly a 3 nahrávky! Celkem to pro něj byl desetibodový víkend. To není úplně špatné.

Eliášovi gratulujeme a doufáme, že bude nadále využívat svých předností a bude nadále pracovat nejen na nich, ale na všem, co může ještě zlepšovat. 

 

Sponsors

Teams

Gallery

Contacts

HC Meteor Třemošná
Plzeňská ulice, Třemošná 330 11
Tel.: 377 953 828
E-mail: m.dusek@hcmeteor.cz