Junioři
Valašský hokejový klub ×
HC Meteor Třemošná
Po 18. 03. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
IHC Králové Písek
Ne 17. 03. 2024
Muži
HK Rokycany, o.s. ×
HC Meteor Třemošná
So 16. 03. 2024
Starší žáci
HC Klatovy ×
HC Meteor Třemošná
So 16. 03. 2024
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Klatovy
So 16. 03. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
BK Havlíčkův Brod
Pá 15. 03. 2024
9. třída
HC Hvězda Praha ×
HC Meteor Třemošná
Pá 15. 03. 2024
Mladší žáci A
HC Domažlice ×
HC Meteor Třemošná
Čt 14. 03. 2024
Junioři
IHC Králové Písek ×
HC Meteor Třemošná
Ne 10. 03. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Motor České Budějovice
Ne 10. 03. 2024
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Pilsen Wolves
Ne 10. 03. 2024
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HK Rokycany, o.s.
So 09. 03. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
MOSTEČTÍ LVI
So 09. 03. 2024
Mladší žáci B
HC Energie Karlovy Vary ×
HC Meteor Třemošná B
So 09. 03. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Pilsen Wolves
So 09. 03. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
HC Slavia Praha
Pá 08. 03. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Pilsen Wolves
St 06. 03. 2024
9. třída
HC Baník Sokolov ×
HC Meteor Třemošná
Ne 03. 03. 2024
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Baník Sokolov B
So 02. 03. 2024
Starší žáci
HC ŠKODA PLZEŇ ×
HC Meteor Třemošná
So 02. 03. 2024
Mladší žáci A
HC ŠKODA PLZEŇ ×
HC Meteor Třemošná
So 02. 03. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Tachov
So 02. 03. 2024
Junioři
Rytíři Kladno ×
HC Meteor Třemošná
Pá 01. 03. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Klatovy
Pá 01. 03. 2024
Junioři
IHC Králové Písek ×
HC Meteor Třemošná
Út 27. 02. 2024
Muži
HC Baník Sokolov B ×
HC Meteor Třemošná
Ne 25. 02. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
Piráti Chomutov
Ne 25. 02. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Tábor
Ne 25. 02. 2024
9. třída
HC Čerti Ostrov ×
HC Meteor Třemošná
So 24. 02. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
Spartak Soběslav
So 24. 02. 2024
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Domažlice
So 24. 02. 2024
Junioři
BK Havlíčkův Brod ×
HC Meteor Třemošná
Pá 23. 02. 2024
Junioři
HC Chrudim ×
HC Meteor Třemošná
Ne 18. 02. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
SK Kadaň
Ne 18. 02. 2024
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Tachov
Ne 18. 02. 2024
Starší žáci
Loko. Veselí n.Luž. ×
HC Meteor Třemošná
So 17. 02. 2024
Mladší žáci B
HC Rebel Město Nejdek ×
HC Meteor Třemošná B
So 17. 02. 2024
9. třída
HC Slovan Louny ×
HC Meteor Třemošná
So 17. 02. 2024
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Rokycany z.s.
So 17. 02. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
IHC Králové Písek
Pá 16. 02. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
HK MD Šumperk
St 14. 02. 2024
9. třída
MOSTEČTÍ LVI ×
HC Meteor Třemošná
Ne 11. 02. 2024
Mladší žáci A
HC Klatovy ×
HC Meteor Třemošná
Ne 11. 02. 2024
Muži
HC Čerti Ostrov ×
HC Meteor Třemošná
So 10. 02. 2024
Junioři
HC RT Torax Poruba 2011 ×
HC Meteor Třemošná
So 10. 02. 2024
Starší žáci
HC Motor České Budějovice ×
HC Meteor Třemošná
So 10. 02. 2024
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Čerti Ostrov
So 10. 02. 2024
Junioři
Valašský hokejový klub ×
HC Meteor Třemošná
Pá 09. 02. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
HC Slavia Praha
St 07. 02. 2024
Mladší žáci A
HC Pilsen Wolves ×
HC Meteor Třemošná
Ne 04. 02. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Baník Sokolov
Ne 04. 02. 2024
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Baník Sokolov B
So 03. 02. 2024
9. třída
HC Tachov ×
HC Meteor Třemošná
So 03. 02. 2024
Starší žáci
HC Pilsen Wolves ×
HC Meteor Třemošná
So 03. 02. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
HC AZ Havířov 2010
Pá 02. 02. 2024
Mladší žáci B
HC Stadion Cheb ×
HC Meteor Třemošná B
Pá 02. 02. 2024
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Mariánské Lázně
Ne 28. 01. 2024
Junioři
HC Slavia Praha ×
HC Meteor Třemošná
Ne 28. 01. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Tachov
Ne 28. 01. 2024
Muži
HC Apollo ×
HC Meteor Třemošná
So 27. 01. 2024
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC ŠKODA PLZEŇ
So 27. 01. 2024
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Baník Sokolov
So 27. 01. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
Rytíři Kladno
Pá 26. 01. 2024
Starší žáci
HC Tábor ×
HC Meteor Třemošná
Ne 21. 01. 2024
Mladší žáci B
HC Čerti Ostrov ×
HC Meteor Třemošná B
Ne 21. 01. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Čerti Ostrov
Ne 21. 01. 2024
Junioři
Piráti Chomutov ×
HC Meteor Třemošná
Ne 21. 01. 2024
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Stadion Cheb B
So 20. 01. 2024
Starší žáci
Spartak Soběslav ×
HC Meteor Třemošná
So 20. 01. 2024
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Energie Karlovy Vary
So 20. 01. 2024
Mladší žáci A
HC Domažlice ×
HC Meteor Třemošná
So 20. 01. 2024
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
BK Havlíčkův Brod
Pá 19. 01. 2024
9. třída
HC Baník Sokolov ×
HC Meteor Třemošná
Pá 19. 01. 2024
Junioři
Rytíři Kladno ×
HC Meteor Třemošná
St 17. 01. 2024
9. třída
SK Kadaň ×
HC Meteor Třemošná
Ne 14. 01. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
Loko. Veselí n.Luž.
Ne 14. 01. 2024
Muži
HC Rebel Město Nejdek ×
HC Meteor Třemošná
So 13. 01. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Slovan Louny
So 13. 01. 2024
Mladší žáci A
HC Rokycany z.s. ×
HC Meteor Třemošná
So 13. 01. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC ŠKODA PLZEŇ
Pá 12. 01. 2024
Starší žáci
HC Klatovy ×
HC Meteor Třemošná
Ne 07. 01. 2024
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Klatovy
Ne 07. 01. 2024
Mladší žáci B
HC Tachov ×
HC Meteor Třemošná B
Ne 07. 01. 2024
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
MOSTEČTÍ LVI
So 06. 01. 2024
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Motor České Budějovice
So 06. 01. 2024
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Rebel Město Nejdek
So 06. 01. 2024
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HK Rokycany, o.s.
Pá 05. 01. 2024
Muži
HC Klatovy ×
HC Meteor Třemošná
Pá 22. 12. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
TECHNIKA HOCKEY BRNO
Ne 17. 12. 2023
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Stadion Cheb
Ne 17. 12. 2023
9. třída
HC Čerti Ostrov ×
HC Meteor Třemošná
So 16. 12. 2023
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Pilsen Wolves
So 16. 12. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
Piráti Chomutov
Pá 15. 12. 2023
9. třída
HC Slovan Louny ×
HC Meteor Třemošná
St 13. 12. 2023
Junioři
BK Havlíčkův Brod ×
HC Meteor Třemošná
Ne 10. 12. 2023
Starší žáci
HC ŠKODA PLZEŇ ×
HC Meteor Třemošná
Ne 10. 12. 2023
Mladší žáci B
HC Energie Karlovy Vary ×
HC Meteor Třemošná B
Ne 10. 12. 2023
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Tábor
So 09. 12. 2023
Mladší žáci B
HC Baník Sokolov ×
HC Meteor Třemošná B
So 09. 12. 2023
Mladší žáci A
HC ŠKODA PLZEŇ ×
HC Meteor Třemošná
So 09. 12. 2023
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
SK Kadaň
So 09. 12. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
IHC Králové Písek
Pá 08. 12. 2023
Muži
HC Baník Sokolov B ×
HC Meteor Třemošná
Pá 08. 12. 2023
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Domažlice
So 02. 12. 2023
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Domažlice
So 02. 12. 2023
Junioři
HC Slavia Praha ×
HC Meteor Třemošná
Pá 01. 12. 2023
9. třída
MOSTEČTÍ LVI ×
HC Meteor Třemošná
Ne 26. 11. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
Rytíři Kladno
Ne 26. 11. 2023
Starší žáci
HC Pilsen Wolves ×
HC Meteor Třemošná
Ne 26. 11. 2023
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Čerti Ostrov
So 25. 11. 2023
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Baník Sokolov
So 25. 11. 2023
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Rokycany z.s.
So 25. 11. 2023
Junioři
Piráti Chomutov ×
HC Meteor Třemošná
Pá 24. 11. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
BK Havlíčkův Brod
Ne 19. 11. 2023
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Tachov
Ne 19. 11. 2023
Mladší žáci A
HC Klatovy ×
HC Meteor Třemošná
Ne 19. 11. 2023
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC ŠKODA PLZEŇ
So 18. 11. 2023
9. třída
HC Tachov ×
HC Meteor Třemošná
So 18. 11. 2023
Junioři
HC AZ Havířov 2010 ×
HC Meteor Třemošná
Pá 17. 11. 2023
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
SK Kadaň
Pá 17. 11. 2023
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Pilsen Wolves
Pá 17. 11. 2023
Mladší žáci B
HC Rebel Město Nejdek ×
HC Meteor Třemošná B
Pá 17. 11. 2023
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Klatovy B
Ne 12. 11. 2023
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Čerti Ostrov
Ne 12. 11. 2023
Mladší žáci A
HC Pilsen Wolves ×
HC Meteor Třemošná
Ne 12. 11. 2023
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Apollo
So 11. 11. 2023
Muži
HC Stadion Cheb B ×
HC Meteor Třemošná
Ne 05. 11. 2023
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Čerti Ostrov
Ne 05. 11. 2023
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC ŠKODA PLZEŇ
Ne 05. 11. 2023
9. třída
SK Kadaň ×
HC Meteor Třemošná
So 04. 11. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
HC Chrudim
So 04. 11. 2023
Starší žáci
HC Rokycany z.s. ×
HC Meteor Třemošná
So 04. 11. 2023
Mladší žáci B
HC Stadion Cheb ×
HC Meteor Třemošná B
So 04. 11. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
HC RT Torax Poruba 2011
Pá 03. 11. 2023
Junioři
IHC Králové Písek ×
HC Meteor Třemošná
Ne 29. 10. 2023
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Slovan Louny
Ne 29. 10. 2023
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Rebel Město Nejdek
So 28. 10. 2023
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Domažlice
So 28. 10. 2023
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Baník Sokolov
So 28. 10. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
HC Slavia Praha
Pá 27. 10. 2023
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Energie Karlovy Vary
Ne 22. 10. 2023
Mladší žáci A
HC Rokycany z.s. ×
HC Meteor Třemošná
Ne 22. 10. 2023
Muži
HK Rokycany, o.s. ×
HC Meteor Třemošná
So 21. 10. 2023
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
MOSTEČTÍ LVI
So 21. 10. 2023
Junioři
HK MD Šumperk ×
HC Meteor Třemošná
So 21. 10. 2023
Starší žáci
HC ŠKODA PLZEŇ ×
HC Meteor Třemošná
Ne 15. 10. 2023
Muži
HC Mariánské Lázně ×
HC Meteor Třemošná
Ne 15. 10. 2023
Junioři
Rytíři Kladno ×
HC Meteor Třemošná
Ne 15. 10. 2023
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Klatovy
So 14. 10. 2023
9. třída
HC Baník Sokolov ×
HC Meteor Třemošná
So 14. 10. 2023
Mladší žáci B
HC Tachov ×
HC Meteor Třemošná B
So 14. 10. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
Piráti Chomutov
Pá 13. 10. 2023
Starší žáci
HC Klatovy B ×
HC Meteor Třemošná
Ne 08. 10. 2023
9. třída
HC Meteor Třemošná ×
HC Tachov
Ne 08. 10. 2023
Muži
HC Meteor Třemošná ×
HC Klatovy
So 07. 10. 2023
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Pilsen Wolves
So 07. 10. 2023
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Rebel Město Nejdek
So 07. 10. 2023
Junioři
BK Havlíčkův Brod ×
HC Meteor Třemošná
Pá 06. 10. 2023
Starší žáci
HC Domažlice ×
HC Meteor Třemošná
Pá 06. 10. 2023
Junioři
TECHNIKA HOCKEY BRNO ×
HC Meteor Třemošná
Ne 01. 10. 2023
Starší žáci
HC Meteor Třemošná ×
HC Rokycany z.s.
Ne 01. 10. 2023
Mladší žáci A
HC ŠKODA PLZEŇ ×
HC Meteor Třemošná
Ne 01. 10. 2023
Muži
HC Domažlice ×
HC Meteor Třemošná
So 30. 09. 2023
9. třída
HC Čerti Ostrov ×
HC Meteor Třemošná
So 30. 09. 2023
Mladší žáci B
HC Čerti Ostrov ×
HC Meteor Třemošná B
So 30. 09. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
Valašský hokejový klub
Čt 28. 09. 2023
Mladší žáci B
HC Meteor Třemošná B ×
HC Stadion Cheb
Čt 28. 09. 2023
Mladší žáci A
HC Meteor Třemošná ×
HC Domažlice
Čt 28. 09. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
IHC Králové Písek
Ne 24. 09. 2023
Mladší žáci B
HC Baník Sokolov ×
HC Meteor Třemošná B
So 23. 09. 2023
9. třída
HC Slovan Louny ×
HC Meteor Třemošná
So 23. 09. 2023
Junioři
HC Slavia Praha ×
HC Meteor Třemošná
Pá 22. 09. 2023
Junioři
HC Meteor Třemošná ×
Rytíři Kladno
Ne 17. 09. 2023
Junioři
Piráti Chomutov ×
HC Meteor Třemošná
Pá 15. 09. 2023